Semantic Connector (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Configure
cs: Nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Show
cs: Ukázat

en: Destination name
cs: Název umístění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: daily
cs: denně

en: Not enabled
cs: Nepovolen

en: Global notifications
cs: Globální oznámení
