Semantic Connector (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Configure
eo: Agordu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Show
eo: Montru

en: Not enabled
eo: Malŝaltita
