Semantic Connector (7.x-2.9) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Projects
lt: Projektai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Save
lt: Saugoti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Module
lt: Modulis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Show
lt: Rodyti

en: Installed
lt: Įdiegta

en: daily
lt: kasdien

en: Not enabled
lt: Neįjungta
