Semantic Connector (7.x-2.9) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Cancel
sq: Anulo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Save
sq: Ruaj

en: URL
sq: Adresa URL

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Show
sq: Shfaq

en: Not enabled
sq: Çaktivizuar
