Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: Tokens
ca: Comodins

en: Field label
ca: Etiqueta del camp

en: FIRST/LAST every n<sup>th</sup>
ca: PRIMER/ÚLTIM cada n

en: First and last classes
ca: Classes per al primer i darrer element

en: FIRST class attribute
ca: Classe per al PRIMER element

en: LAST class attribute
ca: Classe per a l'ÚLTIM element

en: Striping class attributes
ca: Classe de creació de tires

en: One striping class attribute is applied to each row. Separate multiple attributes with a space.
ca: S'aplica una classe de creació de tires per cada fila. Separeu les múltiples classes amb un espai.
