Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Field label
cs: Popisek pole

en: Field format
cs: Formát pole

en: Field value(s)
cs: Hodnota(-y) pole
