Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: فیلدها

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Field label
fa: برچسب فیلد
