Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: Field label
nl: Veldlabel

en: Field format
nl: Veldopmaak

en: Table storing preset definitions.
nl: Tabel met de vooraf ingestelde definities.
