Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: Tokens
ru: Токены

en: Field label
ru: Метка поля

en: presets
ru: наборы настроек

en: Field format
ru: Формат поля

en: preset
ru: набор настроек
