Semantic Fields (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Default
sv: Förvald

en: Fields
sv: Fält

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Field label
sv: Fältetikett
