Semantic Fields (7.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Default
da: Standard

en: Fields
da: Felter

en: Tokens
da: Symboler

en: Field label
da: Feltmærkat
