Semantic Fields (7.x-1.1-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Field label
eu: Eremu etiketa
