Semantic Fields (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Tokens
fi: Merkit

en: Field label
fi: Kentän nimi
