Semantic Fields (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: Tokens
gl: Comodines

en: Field label
gl: Etiqueta do campo
