Semantic Fields (7.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Tokens
uk: Замінники

en: presets
uk: набори налаштувань

en: preset
uk: набір налаштувань
