Semantic Fields (7.x-1.1-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: Tokens
fr: Jetons (tokens)

en: Field label
fr: Étiquette du champ

en: Field format
fr: Format du champ

en: Field value(s)
fr: Valeur(s) du champ
