Semantic Fields (7.x-1.1-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Field label
pl: Etykieta

en: First and last classes
pl: Klasa dla pierwszego i ostatniego wiersza

en: FIRST class attribute
pl: Atrybut klasy dla pierwszego wiersza

en: LAST class attribute
pl: Atrybut klasy dla ostatniego wiersza

en: Field format
pl: Format pola
