Semantic Panels (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -

en: HTML element
ar: عنصر HTML
