Semantic Panels (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: - None -
el: - Κανένα -

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -

en: HTML element
el: Στοιχείο HTML

en: Add default classes
el: Προσθήκη προκαθορισμένων κλάσεων
