Semantic Panels (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Add separator
eu: Bereizlea gehitu

en: Content
eu: Edukia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Panels
eu: Panelak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: - Use default -
eu: - Lehenetsia erabili -

en: Create a CSS class
eu: CSS klasea sortu
