Semantic Panels (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Add separator
fi: Lisää erotin

en: Content
fi: Sisältö

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Panels
fi: Paneelit

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: CSS class(es)
fi: CSS-luokka / -luokat

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -

en: HTML element
fi: HTML-elementti

en: Add default classes
fi: Lisää oletusluokkia

en: Create a CSS class
fi: Luo CSS-luokka
