Semantic Panels (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Add separator
gl: Engadir separador

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -

en: HTML element
gl: Elemento HTML

en: Add default classes
gl: Engadir clases predefinidas

en: Create a CSS class
gl: Crear unha clase CSS
