Semantic Panels (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Add separator
he: הוסף מפריד

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: - Use default -
he: - להשתמש בברירת המחדל -

en: Create a CSS class
he: יצירת קלאס של CSS
