Semantic Panels (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Add separator
hi: विभाजक जोड़ें

en: Content
hi: सामग्री

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: CSS class
hi: CSS क्लास
