Semantic Panels (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Add separator
ja: セパレータの追加

en: Content
ja: コンテンツ

en: - None -
ja: - なし -

en: Panels
ja: パネル

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: CSS class(es)
ja: CSSのクラス

en: - Use default -
ja: - デフォルトを使用 -

en: HTML element
ja: HTML要素

en: Add default classes
ja: デフォルトのクラスを追加

en: Create a CSS class
ja: CSS クラスの作成
