Semantic Panels (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Add separator
lt: Pridėti skirtuką

en: Content
lt: Turinys

en: - None -
lt: - Joks -

en: CSS class
lt: CSS klasė
