Semantic Panels (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Add separator
nl: Scheidingsteken toevoegen

en: Content
nl: Inhoud

en: - None -
nl: - Geen -

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: CSS class(es)
nl: CSS-klasse(n)

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-klasse maken
