Semantic Panels (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Add separator
pl: Dodaj separator

en: Content
pl: Zawartość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Panels
pl: Panele

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: CSS class(es)
pl: Klasa(y) CSS

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: HTML element
pl: Element HTML

en: Add default classes
pl: Dodaj klasy domyślne

en: Create a CSS class
pl: Stwórz klasę CSS
