Semantic Panels (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Add separator
ro: Adaugă separator

en: Content
ro: Conținut

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: - Use default -
ro: - Utilizare implicit -

en: HTML element
ro: Element HTML

en: Add default classes
ro: Adăugați clase implicite

en: Create a CSS class
ro: Creați o clasă CSS
