Semantic Panels (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Add separator
tr: Ayraç ekle

en: Content
tr: İçerik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -

en: HTML element
tr: HTML öğesi

en: Add default classes
tr: Ön tanımlı sınıfları ekle

en: Create a CSS class
tr: Bir CSS sınıfı oluştur
