Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: Substitutions
bo: ཚབ་བྱེད

en: - Use default -
bo: -སྔར་ཡོད་དེ་སྤྱོད་པ-

en: HTML element
bo: HTML ཡི་གྲུབ་ཆ

en: Add default classes
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་གཞི་ཁ་སྣོན

en: Create a CSS class
bo: CSS་སྒྲིག་གཞི་ཞིག་གསར་འཛུགས
