Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Add separator
da: Tilføj separator

en: Content
da: Indhold

en: - None -
da: - Ingen -

en: Panels
da: Paneler

en: CSS class
da: CSS klasse

en: CSS class(es)
da: CSS klasse(r)

en: Link path
da: Linksti

en: Substitutions
da: Erstatninger

en: - Use default -
da: - Brug standard -

en: HTML element
da: HTML-element

en: Add default classes
da: Tilføj standardklasser

en: Create a CSS class
da: Opretter en CSS-klasse
