Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Add separator
et: Lisa eraldaja

en: Content
et: Sisu

en: - None -
et: - Puudub -

en: CSS class
et: CSS klass

en: Link path
et: Lingi teekond

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Add default classes
et: Lisa vaikimisi klassid

en: Create a CSS class
et: Loo CSS klass
