Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Add separator
oc: Apondre un separador

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Panels
oc: Escapolons

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Link path
oc: Camin del ligam

en: Substitutions
oc: Substitucions

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -

en: HTML element
oc: Element HTML

en: Add default classes
oc: Apondre las classas CSS per defaut

en: Create a CSS class
oc: Crear una classa CSS
