Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Add separator
pt: Adicionar separador

en: Content
pt: Conteúdo

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Panels
pt: Painéis

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Link path
pt: Caminho da ligação

en: Substitutions
pt: Substituições

en: - Use default -
pt: - Usar o predefinido -

en: HTML element
pt: Elemento de HTML

en: Add default classes
pt: Adicionar classes padrão

en: Create a CSS class
pt: Criar uma classe CSS
