Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Add separator
ru: Добавить разделитель

en: Content
ru: Содержимое

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Panels
ru: Панели

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: CSS class(es)
ru: CSS класс(ы)

en: Link path
ru: Путь ссылки

en: Substitutions
ru: Подстановки

en: Wrapper
ru: Обёртка

en: - Use default -
ru: - По умолчанию -

en: HTML element
ru: HTML-элемент

en: Add default classes
ru: Добавить классы по умолчанию

en: Create a CSS class
ru: Создать CSS класс
