Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Add separator
sv: Lägg till avskiljare

en: Content
sv: Innehåll

en: - None -
sv: - Ingen -

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: CSS class(es)
sv: CSS-klass(er)

en: Link path
sv: Sökväg för länk

en: Substitutions
sv: Ersättningar

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -

en: HTML element
sv: HTML-element

en: Add default classes
sv: Lägg till förvalda klasser

en: Create a CSS class
sv: Skapa en CSS-klass
