Semantic Panels (7.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Add separator
uk: Додати розділювач

en: Content
uk: Вміст

en: - None -
uk: - Немає -

en: Panels
uk: Панелі

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: HTML element
uk: HTML-теґи

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: Create a CSS class
uk: Створити клас CSS
