Semantic Panels (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Add separator
cs: Vložit oddělovač

en: Content
cs: Obsah

en: - None -
cs: - Nic -

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: Add default classes
cs: Přidat výchozí třídy
