Semantic Panels (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: - None -
jv: - Nihil -

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: HTML element
jv: Elemen HTML
