Semantic Panels (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Add separator
ka: გამყოფის დამატება

en: Content
ka: კონტენტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: CSS class
ka: CSS კლასი
