Semantic Panels (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Add separator
th: เพิ่มตัวคั่นรายการ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Link path
th: พาธลิงก์

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -

en: HTML element
th: อิลิเมนต์ HTML
