Semantic Panels (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Add separator
ca: Afegeix un separador

en: Content
ca: Contingut

en: - None -
ca: - Cap -

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: Wrapper
ca: Contenidor

en: - Use default -
ca: - Usa el predeterminat -

en: HTML element
ca: Element HTML

en: Add default classes
ca: Afegeix les classes predeterminades

en: Create a CSS class
ca: Crea una classe CSS
