Semantic Panels (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Add separator
hr: Dodaj separator

en: Content
hr: Sadržaj

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Panels
hr: Paneli
