Semantic Panels (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Add separator
hu: Elválasztás hozzáadása

en: Content
hu: Tartalom

en: - None -
hu: – Nincs –

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: CSS class(es)
hu: CSS osztályok

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala

en: Substitutions
hu: Helyettesítések

en: Wrapper
hu: Befoglaló

en: - Use default -
hu: - Az alapértelmezés használata -

en: HTML element
hu: HTML-elem

en: Add default classes
hu: Alapértelmezés szerinti osztály hozzáadása

en: Create a CSS class
hu: CSS-osztály létrehozása
