Semantic Panels (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Add separator
is: Bæta inn aðgreini

en: Content
is: Innihald

en: - None -
is: - Ekkert -

en: CSS class
is: CSS klasi

en: - Use default -
is: - Nota sjálfgefið -
