Semantic Panels (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Add separator
it: Aggiungi separatore

en: Content
it: Contenuto

en: - None -
it: - Nessuno -

en: CSS class
it: Classe CSS

en: Link path
it: Percorso del link

en: - Use default -
it: - Usa predefiniti -

en: HTML element
it: Elemento HTML

en: Add default classes
it: Aggiungi classi predefinite

en: Create a CSS class
it: Crea una classe CSS
