Semantic Panels (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Add separator
lv: Pievienot atdalītāju

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi
