Semantic Panels (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link path
fa: آدرس واصلی

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Create a CSS class
fa: ایجاد کلاس CSS
