Semantic Panels (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Add separator
sk: Pridať oddeľovač

en: Content
sk: Obsah

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Panels
sk: Panely

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -
